RSS
wtorek, 24 stycznia 2012
34. Keep Calm and Carry On - GOTOWE :)

Zajęło mi to trochę dłużej niż sądziłam, ale jestem zadowolona, bo efekt całkiem całkiem :)

Haftowałam na Aidzie 18, 3 nitkami białej Ariadny :)

 

paga-tek - dziękuję :)

Gość - paznokcie jak paznokcie, nic strasznego w nich nie widzę ;)

niedziela, 15 stycznia 2012
32. Keep calm and carry on

Kalendarze powoli się robią, a w międzyczasie zaczęłam coś jeszcze :)

Niestety na Internecie nie ma żadnego bezpłatnego wzoru i napis będę musiała troche zmienić :) Haftuje na Aidzie 18, białą muliną Ariadny, 3 nitkami :) Cały napis będzie brzmieć 'Keep Calm and Carry On'. W oryginale był to plakat, drukowany przez władze Wielkiej Brytanii podczas II Wojny Światowej aby podnieść morale w razie inwazji. Niestety było ich na tyle mało, że nie odniosło to sukcesu. Za to w 2000 roku ktoś się tym ponownie zainteresował i teraz jest on bardzo popularny i jest duuużo różnych modyfikacji :D Mam nadzieje że za 2-3 dni pokażę już gotowy :)

piegucha - jeszcze 10 do końca :P ale szybko się je robi więc jestem dobrej myśli :D

poniedziałek, 09 stycznia 2012
31. Styczeń :)

W zeszłym roku chciałam zrobić kalendarz Lizzie Kate, ale zapał gdzieś uciekł zaraz po kwietniu ;) W tym miesiącu zrobiłam drugie podejście i tak wczoraj powstał styczeń :)

Wygląda na krzywy, ale tak naprawdę nie jest, tylko jako człowiek zdolny pogniotłam go zaraz po prasowaniu :D Haftowany jest na beżowej Aidzie 18, mulinami Ariadny, kolory wybierałam sama, a jako tło użyłam białego filcu z Empika.

Bałwanek jest super :D Nie mam narazie pojęcia jakby to wykorzystać. No i jestem fanką wzorów Lizzie Kate :) Na jej stronie jest kilka darmowych wzorów gdyby ktoś chciał - TUTAJ :) 

piątek, 06 stycznia 2012
30. Nowy rok

Kilka dni temu rozpoczął się nowy rok, więc na samym początku chciałabym ŻYCZYĆ WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! PO PIERWSZE ZDROWIA, BO JEST NAJWAŻNIEJSZE (COŚ O TYM WIEM ;) ), PO DRUGIE SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYCIE :)

Wiele osób wymyśla na nowy rok postanowienia, ja tego nie robie, bo dobrze wiem, że to nigdy nie wypala ;) Na ten rok mam tylko jeden plan i życzenie - więcej pisać na blogu! Piszę baardzo rzadko, bo nie lubie wrzucać wpisów bez tematu, bez zdjęć, bez jakieś nowej pracy. Dlatego postanowiłam troszkę przyspieszyć tempo pracy i robić więcej mniejszych prac, a nie męczyć się z takimi kobyłami jak w zeszłym roku ;) Dlatego nie będę się teraz rozpisywać i lecę pracować nad poduszką, która jest chyba nie do pokonania. 

I oczywiście dziękuję za komentarze i życzenia :)

19:39, alex_sue
Link Dodaj komentarz »