RSS
środa, 29 czerwca 2011
23. Kusudama 9

Jak juz wcześniej mówiłam ( i pokazywałam :o) ), składam origami modułowe. Dzisiaj udało mi sie skończyć kolejną, 9 już kusudame (poprzednie można zobaczyć na DeviantArcie - www.happy96.deviantart.com)

Tak wygląda:

)

Składa się z 24 żółtych części, 8 zielonych, 8 pomarańczowych i 8 czerwonych :o) Składało je się bardzo szybko, zółte w 2h, a kolorowe w 1h :o)

Musiak87 - dziękuję za komentarz :o)

poniedziałek, 27 czerwca 2011
22. Biscornu

Uwielbiam robić biscornu! Już kiedyś robiłam, ale wyszło krzywe, nie dlatego że źle zszyłam, tylko kanwa miała oczka szersze niż dłuższe, więc je wyrzuciłam. Te na szczęście się udało :o) Może ja jestem jakaś dziwna, ale lubie robić backstitche, a zszywać biscornu i inne tego typu poduszeczki jeszcze bardziej. DLatego powstało takie coś:

I każdy bok osobno:

Brakuje jeszcze guzika na środku, ale muszę jakieś odpowiednie kupić :o) 

Poza tym dziękuje aneladgam, musiak87 i ena0210 za komentarze :o)

Aneladgam - blox zaczął je obcinać dopiero w poście ze zdjęciami skończonego Teatime, chociaż zdjęcia były tej samej wielkości co wcześniej :o(

poniedziałek, 20 czerwca 2011
21. Zdjęcia

Myślałam że to ja źle zrobiłam zdjęcia, a to sie okazuje że Blox mi je przyciął i bardzo mi się to nie podoba. Coraz bardziej zastanawiam się czy nie przenieść się na Bloggera, tym bardziej że tam można bloga bardziej dostosować i wybrać mu wygląd. Na razie tak zostawie, ale jak następne też mi tak obetnie to będę musiała zmienić :o(

niedziela, 19 czerwca 2011
20. Teatime - KONIEC!

SKończyłam! Nareszcie, nie lubie dużych haftów, bo zawsze zajmują mi duzo czasu, a ja lubie jak efekty szybko widać :o)

[edit: zdjęcia juz zmieniłam, te są chyba lepsze :o)]

Haftowany na białej Aidzie 18 mulinami DMC. Po raz pierwszy używałam tych mulin i jestem zadowolona. Tylko trochę z ceną przesadzili - 2,90 za jedną. Ogólnie bardzo miło się haftowało, ładne kolorki - w sumie jestem zadowolona :o)

wtorek, 14 czerwca 2011
19. All our Yesterdays - By The Sea

All our yesterdays to seria przepieknych obrazków, głównie z dziećmi. Jeden z nich wyhaftowałam jakiś czas temu, wtedy tez miałam bloga, ale nie wypalił, prawdopodobnie przez mój słomiany zapał ;) Teraz na szczęście idzie o wiele lepiej. A ponieważ Teatime nadal się haftuje, ale jest już blisko końca, to pomyślałam, że w tym czasie pokaże moje dwie stare prace :)

By The Sea:

Szczegóły:

Myślę że jest całkiem ładny :)

 

środa, 08 czerwca 2011
18. Teatime *2*

W hafciku widac postępy, prawie połowa gotowa i pojawiły się już częściowo backstitche :)

Dość duzo już jest, ale jeszcze daleka droga przede mną ;) Szczególnie że obiecałam sobie, że nie zacznę nic nowego, więc jeszcze dłuugo będą tu zdjęcia tylko Teatime ;)